Handdukskrok Beslagsboden B1092 Rostfri
Rek. pris 72 kr
64 kr
Se priset!

B1092 Rostfri
64 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Enkelkrok i mattborstat rostfritt stål. Självhäftande.
Tänk på att ytan som skall limmas måste vara väl rengjord och torr samt att det självhäftande limmet skall härda 24 timmar före belastning.
Recensioner
Antti FVerifierad köpare
för 6 år sedanBra krok att hänga en handduk på. Lätt att hänga på och att ta ner från kroken
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B1092 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 45 mm |
| Utsprång | 32 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Rostfri |
| Tillverkarens Art.Nr. | B1092 |
| Höjd | 45 mm |
| EAN-nr | 7391447042702 |


