Handdukskrok Beslagsboden B456K Krom
Rek. pris 95 kr
78 kr
Se priset!

B456K Krom
78 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Dubbelkrok i förkromad mässing.
Recensioner
Henrik EVerifierad köpare
för 5 år sedanSnygg och praktisk.
JanisVerifierad köpare
för 7 år sedanSnygg, väldigt hög kvalitet, lätt att montera på vägen.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B456K |
| Yta | Blank |
| Bredd | 102 mm |
| Utsprång | 22 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Höjd | 30 mm |
| EAN-nr | 7391447012804 |

