Handdukskrok Beslagsboden B456X Vit
Rek. pris 88 kr
72 kr
Se priset!

B456X Vit
72 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Dubbelkrok i vitlackerad mässing.
Recensioner
Aktiebolaget T FVerifierad köpare
för 7 år sedandet är inte lätt att hitta vita krokar idag. Jag tycker den är lite för stor, men den är bra
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B456X |
| Bredd | 102 mm |
| Utsprång | 22 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | B456X |
| Höjd | 30 mm |
| EAN-nr | 7391447012811 |

