Handdukskrok Beslagsboden B459X Vit
Rek. pris 195 kr
142 kr
Se priset!

B459X Vit
142 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Fyrkrok i vitlackerad mässing.
Recensioner
Aktiebolaget T FVerifierad köpare
för 7 år sedanVita krokar finns inte att få tag på. Den är lite stor, men den fungerar bra
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B459X |
| Bredd | 247 mm |
| Utsprång | 22 mm |
| Antal Krokar | 4 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Vit |
| Höjd | 30 mm |
| EAN-nr | 7391447012859 |

