Handdukskrok Beslagsboden BB1091 Svart
Rek. pris 145 kr
110 kr
Se priset!

BB1091 Svart
110 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Dubbelkrok mattsvart rostfritt stål. Självhäftande.
Tänk på att ytan som skall limmas måste vara väl rengjord och torr samt att det självhäftande limmet skall härda 24 timmar före belastning.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB1091 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 96 mm |
| Utsprång | 32 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Svart |
| Höjd | 48 mm |
| EAN-nr | 7391447044737 |


