Handdukskrok Beslagsboden BB1092 Svart
Rek. pris 79 kr
69 kr
Se priset!

BB1092 Svart
69 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Enkelkrok mattsvart rostfritt stål. Självhäftande.
Recensioner
Moa CVerifierad köpare
för 5 år sedanFina, stilrena. Funkar utmärkt!
Mauricio DVerifierad köpare
för 5 år sedanEnkel och smidig
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB1092 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 45 mm |
| Utsprång | 32 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Svart |
| Höjd | 45 mm |
| EAN-nr | 7391447044744 |


