Handdukskrok Beslagsboden BB1093 Svart
Rek. pris 145 kr
110 kr
Se priset!

BB1093 Svart
110 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Dubbelkrok mattsvart rostfritt stål. Självhäftande.
Recensioner
JohannaVerifierad köpare
för 4 år sedanSnygg och prisvärd. Tejpen sitter bra. Det enda negativa jag har att säga är att på grund av hur kroken är tillverkad behövs det inte så mycket för att handduken ska lossna helt från kroken så att man måste hänga tillbaka handduken efter att man torkat händerna.
+ Smidig uppfästning
- Kroken "släpper" handduken lätt vid användning
Mauricio DVerifierad köpare
för 5 år sedanEnkel och smidig
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB1093 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 45 mm |
| Utsprång | 32 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Svart |
| Höjd | 45 mm |
| EAN-nr | 7391447044751 |


