Handdukskrok Beslagsboden BB1096 Svart
Rek. pris 245 kr
176 kr
Se priset!

BB1096 Svart
176 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Fyrkrok mattsvart rostfritt stål. Självhäftande.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BB1096 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 180 mm |
| Utsprång | 30 mm |
| Antal Krokar | 4 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Svart |
| Höjd | 45 mm |
| EAN-nr | 7391447045529 |


