Handdukskrok Beslagsboden BK1083 Rostfri
Rek. pris 149 kr
113 kr
Se priset!

BK1083 Rostfri
113 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Fyrkrok i kromat rostfritt stål. Självhäftande.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BK1083 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 210 mm |
| Utsprång | 21,5 mm |
| Antal Krokar | 4 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Rostfri |
| Tillverkarens Art.Nr. | BK1083 |
| Höjd | 30 mm |
| EAN-nr | 7391447050684 |


