Handdukskrok Beslagsboden BX1093 Vit
Rek. pris 133 kr
104 kr
Se priset!

BX1093 Vit
104 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Enkelkrok tillverkad i rostfritt stål, vit matt. Självhäftande.
Recensioner
CharlottaVerifierad köpare
för 1 månad sedanSnygg och rejäl krok som sitter som berget ~ perfekt för mina lite tyngre grytlappar.
+ Snygg design och mycket bra fästförmåga.
- Kroken är inte helt vit som visas på bilden utan skiftar lite åt det rödvita hållet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | BX1093 |
| Bredd | 90 mm |
| Utsprång | 32 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | BX1093 |
| Höjd | 45 mm |
| EAN-nr | 7391447044713 |


