Handdukskrok Grohe Essentials
Rek. pris 374 kr
fr.185 kr
Se priset!
Välj variant

Essentials
185 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Grohe Essentials är en stilren krok för badrummet. Kroken är tillverkad av metall och har täckta fästskruvar och en StarLight-ytbehandling.
Varumärke
GroheBeskrivning
Handdukskrok Grohe Essentials är en stilren krok för badrummet. Kroken är tillverkad av metall och har täckta fästskruvar och en StarLight-ytbehandling.
Dokument
Recensioner
BeaVerifierad köpare
för 4 månader sedanGrohe är bäst
Anna Verifierad köpare
för 5 år sedanSnygg men lite för grund där själva öglan på handduken hamnar vilket gör att den lätt ramlar av kroken när man torkar ex händerna. Drar ner betyget från en femma till tre
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 408482G |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 654 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruvas |
| Garanti | 5 år |
| Material | Mässing |
| Serie | Essentials |
| Typ | Handdukskrok |
| CC-mått | 600 mm |
| Djup | 45 mm |
| Höjd | 54 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| Färg | Koppar, Krom, Mässing, Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | 40364001 |



