Handdukskrok Habo Gentle Rostfri Borstad
Rek. pris 144 kr
88 kr
Se priset!

Gentle Rostfri Borstad
88 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
HaboBeskrivning
Krok med rund basplatta av rostfritt stål. Med en självhäftande infästning.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 100363 |
| Yta | Borstad |
| Bredd | 120 mm |
| Utsprång | 30 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Självhäftande |
| Färg | Rostfri |
| Serie | Gentle |
| Höjd | 50 mm |
| EAN-nr | 7317901003638 |

