Handdukskrok Hansgrohe Logis Dubbel
Rek. pris 288 kr
202 kr
Se priset!

Logis Dubbel
202 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Dubbel handdukskrok från Hansgrohe i krom med stilren design.
Övrigt
- Material: mässing
- Väggmontage
- Material hållarelement: metall
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
- Material: mässing
- Väggmontage
- Material hållarelement: metall
Rengöring
För att rengöra din Hansgrohe produkt, torka den med en mjuk ren trasa efter användning. Tvålvatten eller ett flytande rengöringsmedel kan användas, men inga skrubbmedel får användas. Smuts och avlagringar av kalk kan tas bort med ättika eller en svag lösning av syra, du kan lämna den att verka för en kort stund och skölj sedan med rikligt med vatten.
Dokument
Recensioner
Mats LVerifierad köpare
för 4 år sedanSnygg och känns som det är bra kvalité, men det kan först veta efter några år.
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 41725000 |
| Bredd | 106 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Längd | 106 mm |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Garanti | 5 år |
| Material | Mässing |
| Serie | Logis |
| Typ | Krok |
| Djup | 77 mm |
| Höjd | 55 mm |
| RSK-nr | 8754867 |
| EAN-nr | 4059625123096 |


