Handdukskrok Hietakari MeshKrom
1 035 kr
Vald variant
Färg:
Krom

Mesh
Krom
1 035 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Hietakari Mesh är en elegant handdukskrok som igår i serien Mesh. Det är en serie som innehåller badrumstillbehör men en ytbehandling av Mesh vilket gör serien karakteristisk och elegant. Handdukskroken tillverkas av mässing.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Handdukskrok Hietakari Mesh är en elegant handdukskrok som igår i serien Mesh. Det är en serie som innehåller badrumstillbehör men en ytbehandling av Mesh vilket gör serien karakteristisk och elegant. Handdukskroken tillverkas av mässing.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 839-3L-MMMM |
| Yta | Blank |
| Bredd | 35 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Krom |
| Djup | 55 cm |
| Höjd | 35 cm |
| Bredd | 35 cm |
| Ställbar | Ja |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Material | Mässing |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Serie | Mesh |
| Produkttyp | Handdukskrok |
| EAN-nr | 6418379430252 |
