Handdukskrok Hietakari MeshMässing
690 kr
Vald variant
Färg:
Mässing

Mesh
Mässing
690 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Hietakari Mesh är en elegant handdukskrok som igår i serien Mesh. Det är en serie som innehåller badrumstillbehör men en ytbehandling av Mesh vilket gör serien karakteristisk och elegant. Handdukskroken tillverkas av mässing.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Handdukskrok Hietakari Mesh är en elegant handdukskrok som igår i serien Mesh. Det är en serie som innehåller badrumstillbehör men en ytbehandling av Mesh vilket gör serien karakteristisk och elegant. Handdukskroken tillverkas av mässing.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 839-5L-MMMM |
| Yta | Matt |
| Bredd | 35 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruvas |
| Färg | Mässing |
| Djup | 55 cm |
| Höjd | 35 cm |
| Bredd | 35 cm |
| Ställbar | Ja |
| Djup | 55 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Material | Mässing |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Serie | Mesh |
| Produkttyp | Handdukskrok |
| EAN-nr | 6418379970604 |
