Handdukskrok Miller Badrum Orlando 8212C
695 kr
häftmassaHäftmassa Miller Badrum
169 kr
Orlando 8212C
695 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Handukskrok i Orlando serien ifrån Miller Badrum. Orlando är serien för det moderna badrummet med sina mjuka former i sobert blankförkromat utförande. Hela serien kan monteras med Miller Badrums lim/häftmassa.
Varumärke
Miller BadrumBeskrivning
Handukskrok i Orlando serien ifrån Miller Badrum. Orlando är serien för det moderna badrummet med sina mjuka former i sobert blankförkromat utförande. Hela serien kan monteras med Miller Badrums lim/häftmassa.
Lim/häftmassa ingår ej, finns att köpa till!
Egenskaper
| Varumärke | Miller Badrum |
| Art.Nr. | 8212C |
| Bredd | 22 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Krom |
| Material | Mässing |
| Serie | Orlando |
| Djup | 57 mm |
| Höjd | 115 mm |
| EAN-nr | 7331437009872 |
