Handdukskrok Theofils Dijon 1-Krok
fr.65 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Dijon 1-Krok
65 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Theofils Dijon är en stilren krok med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handdukskrok Theofils Dijon är en stilren krok med rundade former som kommer i olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Dijon som innehåller ett flertal andra produkter.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 19 mm |
| Antal Krokar | 1 |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Produkttyp | Krok |
| Material | Metall |
| Serie | Dijon |
| Färg | Krom, Matt Svart, Rostfri Look |
| Höjd | 19 mm |
| Djup | 25 mm |
