Handdukskrok Theofils Nantes 4-Krok
fr.149 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Nantes 4-Krok
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Theofils Nantes är en modern och stilren krok som finns i flera olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Nantes som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med självhäftande tejp (3M) – sitter förmonterad på produkterna.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handdukskrok Theofils Nantes är en modern och stilren krok som finns i flera olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Nantes som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med självhäftande tejp (3M) – sitter förmonterad på produkterna.
Recensioner
Katarina Verifierad köpare
för 1 år sedanVar lite tveksam till att den skulle fästa ordentligt men det var det absolut inget problem med. Jag är helnöjd.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 260 mm |
| Antal Krokar | 4 |
| Montering | Tejpas |
| Produkttyp | Krok |
| Material | Metall |
| Höjd | 50 mm |
| Serie | Nantes |
| Djup | 30 mm |
| Färg | Krom, Matt Svart, Rostfri Look |
