Handdukskrok Theofils Toulon 4-Krok
fr.379 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Toulon 4-Krok
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Theofils Toulon är en klassisk krok som finns i flera olika utföranden och färger. Krokarna ingår i badrumsserien Toulon som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med skruv men kan även limmas.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handdukskrok Theofils Toulon är en klassisk krok som finns i flera olika utföranden och färger. Krokarna ingår i badrumsserien Toulon som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med skruv men kan även limmas.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 170 mm |
| Antal Krokar | 4 |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Produkttyp | Krok |
| Material | Metall |
| Höjd | 48 mm |
| Serie | Toulon |
| Djup | 55 mm |
| Färg | Krom, Matt Svart |
