Handdukskrok Theofils Tours 2-Krok
fr.109 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Tours 2-Krok
109 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Theofils Tours är en krok med mjuka former som kommer i flertal olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Tours som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med självhäftande tejp (3M – sitter förmonterad på produkterna).
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Handdukskrok Theofils Tours är en krok med mjuka former som kommer i flertal olika utföranden och färger. Komplettera med fler badrumsdetaljer från serien Tours som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med självhäftande tejp (3M – sitter förmonterad på produkterna).
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 120 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Tejpas |
| Produkttyp | Krok |
| Material | Metall |
| Höjd | 50 mm |
| Serie | Tours |
| Djup | 31 mm |
| Färg | Krom, Matt Svart, Rostfri Look |
