Handdukskrok Vedum Oval
185 kr
148 krSpara 20 %Kampanj

Oval
148 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handdukskrok Vedum Oval i krom är en stilren krok i oval form där du kan hänga dina handdukar. Mått: bredd 56 mm, höjd 35 mm och djup 50 mm.
Varumärke
VedumBeskrivning
Handdukskrok Vedum Oval i krom är en stilren krok i oval form där du kan hänga dina handdukar. Mått: bredd 56 mm, höjd 35 mm och djup 50 mm.
Vedum Kök & Bad är ett svenskt företag som sedan 1919 har utvecklat köks- och badrumsinredning med hållbarhet i fokus. Deras högkvalitativa badrumsprodukter genomsyras av stilren design för att ge ditt badrum en modern känsla.
Egenskaper
| Varumärke | Vedum |
| Art.Nr. | 59670 |
| Bredd | 56 mm |
| Serie | Oval |
| Höjd | 35 mm |
| Djup | 50 mm |
| Färg | Krom |
| EAN-nr | 7350010341987 |
