Handduksstång Hietakari MeshMässing
3 002 kr
Vald variant
Färg:
Mässing

Mesh
Mässing
3 002 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Handduksstång Hietakari Mesh är en elegant handduksstång som igår i serien Mesh. Det är en serie som innehåller badrumstillbehör men en ytbehandling av Mesh vilket gör serien karakteristisk och elegant. Handduksstången tillverkas av mässing.
Varumärke
HietakariBeskrivning
Handduksstång Hietakari Mesh är en elegant handduksstång som igår i serien Mesh. Det är en serie som innehåller badrumstillbehör men en ytbehandling av Mesh vilket gör serien karakteristisk och elegant. Handduksstången tillverkas av mässing.
Egenskaper
| Varumärke | Hietakari |
| Art.Nr. | 950-5L-MMMM |
| Bredd | 600 cm |
| Montering | Skruvas |
| Typ | Handduksstång |
| Yta | Matt |
| Färg | Mässing |
| Djup | 113 cm |
| Höjd | 35 cm |
| Ställbar | Ja |
| Djup | 113 mm |
| Höjd | 35 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Bredd | 600 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | Mesh |
| EAN-nr | 6418379970581 |
