Hattkrok Beslagsboden
Lägsta totalpris 86:-
fr.43 kr/stutvalda påKampanj
Välj variant

Hattkrok Beslagsboden
2 st / 86 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BeslagsbodenBeskrivning
Hattkrok Beslagsboden är en elegant kattkrok i form av en spik som skruvas upp på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Beslagsboden |
| Art.Nr. | B054B |
| Bredd | 80, 120 mm |
| Färg | Svart |
| Material | Järn |
| Typ | Hattkrok |
| Djup | 20, 25 mm |
| Höjd | 155, 250 mm |

