Krok Beslag Design Sture Ø28mm
Rek. pris 139 kr
101 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Krok Sture är en stilren och elegant krok som passar perfekt i alla rum. Tillverkad av högkvalitativ mässing och med en brunerad finish, ger denna krok en sofistikerad och unik färgton som kompletterar både klassiska och moderna inredningar. Krok Sture kan enkelt fästas direkt på väggen och fungerar som en praktisk och estetisk upphängningslösning i både hallen och sovrummet.
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Krok Sture är en stilren och elegant krok som passar perfekt i alla rum. Tillverkad av högkvalitativ mässing och med en brunerad finish, ger denna krok en sofistikerad och unik färgton som kompletterar både klassiska och moderna inredningar. Krok Sture kan enkelt fästas direkt på väggen och fungerar som en praktisk och estetisk upphängningslösning i både hallen och sovrummet.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 339390-21 |
| Längd | 23 mm |
| Färg | Brun/Mässing |
| Djup | 28 mm |
| Diameter | 28 mm |
| Höjd | 28 mm |
| Material | Mässing |
| Serie | Sture |
| Typ | Krok |
| Låsbar | Nej |
| EAN-nr | 7316180029599 |
