Krok Kleine Wolke Tulip Triple
fr.187 kr
Välj variant

Tulip Triple
187 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Krok där hängare på handduken inte behövs. Fästes med självhäftande tejp.
Självhäftande, rengör väggen noga före montering.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Bredd | 130 mm |
| Längd | 75 mm |
| Typ | Badrumstillbehör |
| Tjocklek | 26 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Tulip |
| Färg | Krom, Svart |

