Krok Millers 77
Rek. pris 149 kr/frp
fr.100 kr/frp
Se priset!
Välj variant

Krok Millers 77
100 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Miller`sBeskrivning
Krok från Millers. Skruv ingår. Utsprång 35 mm. ETIM-klasskod: EC012075.
Egenskaper
| Varumärke | Miller`s |
| Bredd | 75, 83 mm |
| Utsprång | 35, 38 mm |
| Antal Krokar | 2 |
| Montering | Skruv |
| Höjd | 40 mm |
| Material | Metall |
| Typ | Krok |
| Färg | Blank Nickel, Matt Krom, Mässing, Röd, Svart, Vit |
| Detaljer | 1 frp innehåller 1 st, 1 frp innehåller 2 st |

