Tvåldispenser Bemeta Brilo
1 230 kr

Brilo
1 230 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Tvåldispenser Bemeta Brilo är en tvåldispenser i glas och med hållare i blank guld. Skruvas enkelt upp på väggen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Tvåldispenser Bemeta Brilo är en tvåldispenser i glas och med hållare i blank guld. Skruvas enkelt upp på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 161109102 |
| Yta | Blank |
| Bredd | 75 mm |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Guld |
| Material | Mässing, Glas |
| Serie | Brilo |
| Typ | Tvåldispenser |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Volym | 200 ml |
| EAN-nr | 8592207032851 |

