Dispenser Hansgrohe AddStoris för Pappersservetter
Rek. pris 833 kr
fr.623 kr
Se priset!
Välj variant

AddStoris för Pappersservetter
623 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dispenser Hansgrohe AddStoris för Pappersservetter är en praktisk och elegant dispenser för pappersservetter.
Varumärke
HansgroheBeskrivning
Dispenser Hansgrohe AddStoris för Pappersservetter är en praktisk och elegant dispenser för pappersservetter.
Hansgrohe AddStoris är en komplett serie badrumsbeslag i flera färger och utföranden för det moderna badrummet.
Övrigt
- Passar till: vanliga pappersservetter
- Material: plast
- Väggmontering: kan monteras med lim eller med skruvar
- Borravstånd 200 mm
- Horisontell eller vertikal montering
Övrigt
- Passar till: vanliga pappersservetter
- Material: plast
- Väggmontering: kan monteras med lim eller med skruvar
- Borravstånd 200 mm
- Horisontell eller vertikal montering
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hansgrohe |
| Art.Nr. | 41774000H |
| Bredd | 265 mm |
| Montering | Skruvas |
| Garanti | 5 år |
| Material | Plast |
| Serie | AddStoris |
| Typ | Dispenser pappersservett |
| Djup | 62 mm |
| Höjd | 145 mm |
| Färg | Borstad Brons, Borstad Svartkrom, Krom, Matt Vit, Polerad Guld, Svart Matt |

