Dispenser Katrin för Torkrulle Centermatad
fr.408 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

för Torkrulle Centermatad
408 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Centrummatad dispenser för torkrulle, kompakt design för smart och effektiv torkning av både ytor och händer. Dispenserlösning för torkpapper, perfekt för avtorkning och rengöring av ytor. Den har enkel avrivning, räcker med endast en hand.
Varumärke
KatrinBeskrivning
Centrummatad dispenser för torkrulle, kompakt design för smart och effektiv torkning av både ytor och händer. Dispenserlösning för torkpapper, perfekt för avtorkning och rengöring av ytor. Den har enkel avrivning, räcker med endast en hand.
Finns i olika storlekar.
Produktinformation
- Dispenserlösning för torkpapper
- Kompakt lösning för mindre utrymmen
- Enkel avrivning, räcker med endast en hand
- Kontrasterande färg för synlighet på väggen
- Transparant bakstycke - för enklare montering
- Lätt att kontrollera pappersnivån, tack vare transparanta sidopaneler
- Material, ABS (Acrylonitrile butadiene styrene), PC (Polycarbonate), POM (Polyoxymethylene)
- Välj mellan kvalitetsnivåerna Katrin - bra prestanda för alla behov och Katrin Plus - bäst prestanda för extra omsorg, både för miljön, hygienen och besökaren
Produktinformation
- Dispenserlösning för torkpapper
- Kompakt lösning för mindre utrymmen
- Enkel avrivning, räcker med endast en hand
- Kontrasterande färg för synlighet på väggen
- Transparant bakstycke - för enklare montering
- Lätt att kontrollera pappersnivån, tack vare transparanta sidopaneler
- Material, ABS (Acrylonitrile butadiene styrene), PC (Polycarbonate), POM (Polyoxymethylene)
- Välj mellan kvalitetsnivåerna Katrin - bra prestanda för alla behov och Katrin Plus - bäst prestanda för extra omsorg, både för miljön, hygienen och besökaren
Egenskaper
| Varumärke | Katrin |
| Bredd | 186, 403 mm |
| Färg | Vit |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Pappersdispenser |
| Djup | 174, 240 mm |
| Höjd | 344 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 82209, 82216 |
| Storlek | S, M |
| Vikt | 0,998, 1,611 kg |
