Papperskorg Brabantia Bo 7 L
fr.456 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Bo 7 L
456 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Placera Brabantia Bo Avfallshink 7 liter i hörnet eller häng den på väggen. Vart du vill, för du kan enkelt lyfta locket från vänster, höger och på framsidan på avfallshinken. Så du behöver inte längre böja dig ner för att lägga något i avfallshinken. En sagolik hink!
Varumärke
BrabantiaBeskrivning
Placera Brabantia Bo Avfallshink 7 liter i hörnet eller häng den på väggen. Vart du vill, för du kan enkelt lyfta locket från vänster, höger och på framsidan på avfallshinken. Så du behöver inte längre böja dig ner för att lägga något i avfallshinken. En sagolik hink!
Avfallshinken är tillverkad av 54 % återvunnet material och 98 % återvinningsbart efter användning.
Egenskaper
| Varumärke | Brabantia |
| Bredd | 242 mm |
| Material | Stål, Plast |
| Serie | Bo |
| Produkttyp | Avfallshink |
| Djup | 207 mm |
| Höjd | 317 mm |
| Volym | 7 l |
| Vikt | 1,4 kg |
| Färg | Blank Stål, Ljusblå, Matt Stål, Mattsvart, Platinum, Vit |
