Papperskorg Katrin 25 L Plast 2-PackSvart
Rek. pris 1 931 kr
737 kr
Se priset!

25 L Plast 2-Pack
Svart
737 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Den här lätta och robusta papperskorgen rymmer 25 liter skräp så att allmänna utrymmen kan hållas rena och fräscha för alla besökare. Den stilfulla designen ger toaletten ett elegant intryck och är tillräckligt neutral för att komplettera alla inredningsstilar. Kan enkelt hängas upp på väggen, vilket ger fritt golvutrymme och underlättar städning. Korgen kan användas med eller utan lock och är enkel att tömma, både med och utan lock. Finns i färgerna Vit och Svart.
Varumärke
KatrinBeskrivning
Den här lätta och robusta papperskorgen rymmer 25 liter skräp så att allmänna utrymmen kan hållas rena och fräscha för alla besökare. Den stilfulla designen ger toaletten ett elegant intryck och är tillräckligt neutral för att komplettera alla inredningsstilar. Kan enkelt hängas upp på väggen, vilket ger fritt golvutrymme och underlättar städning. Korgen kan användas med eller utan lock och är enkel att tömma, både med och utan lock. Finns i färgerna Vit och Svart.
Teknisk information
- Material: ABS-plast
- Volym: 25 liter
- Antal: 2-pack
- Uppfyller: ISO 14001, ISO 9001
- Material: ABS-plast
- Volym: 25 liter
- Antal: 2-pack
- Uppfyller: ISO 14001, ISO 9001
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Katrin |
| Art.Nr. | 92261 |
| Bredd | 330 mm |
| Färg | Svart |
| Tillverkarens Art.Nr. | 92261 |
| Material | Plast |
| Typ | Papperskorg |
| Djup | 230 mm |
| Höjd | 550 mm |
| Vikt | 2,295 kg |
| Volym | 25 l |
| EAN-nr | 6414300092261 |


