Stödhandtag Spriella för BadrumFärg: Mörkgrå, Längd: 300 mm
255 kr
Se priset!
Vald variant
Längd:
300 mm
Färg:
Mörkgrå

Stödhandtag Spriella för Badrum
Färg: Mörkgrå, Längd: 300 mm
255 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stödhantag i stål. Gedigen konstruktion med säker montering. Plugg och skruv ingår. Rördiameter 25 mm.
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Stödhantag i stål. Gedigen konstruktion med säker montering. Plugg och skruv ingår. Rördiameter 25 mm.
Välj mellan olika färger och storlekar.
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Art.Nr. | 144100 |
| Längd | 300 mm |
| Färg | Mörkgrå |
| Vikt | 0,327 kg |
| Material | Metall |
| Typ | Stödhandtag |
| Diameter | 25 mm |
| EAN-nr | 3700703994145 |




