Tandborstglas Bemeta Gamma FriståendeSvart
319 kr
Vald variant
Färg:
Svart

Gamma Fristående
Svart
319 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BEMETAEgenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 145611310 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 75 mm |
| Montering | Fristående |
| Färg | Svart |
| Höjd | 115 mm |
| Djup | 75 mm |
| Väggmonterad | Nej |
| Typ | Tandborstglas |
| Material | Polyresin |
| Serie | Gamma |
| EAN-nr | 8592207027673 |


