Tandborstglas Bemeta Sablo
825 kr

Sablo
825 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Tandborstglas Bemeta Sablo i glas och med hållare i matt guld. Skruvas enkelt upp på väggen.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 160110012 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 70 mm |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Guld |
| Material | Mässing, Glas |
| Serie | Sablo |
| Typ | Tandborstglas |
| Djup | 105 mm |
| Höjd | 95 mm |
| EAN-nr | 8592207032646 |

