Tandborstglas Duschbyggarna Angle
490 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tandborstglas Angle från Duschbyggarna är ett stilrent tandborstglas med ett frostat glas och en hållare i metall. Detta tandborstglas skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Tandborstglas Angle från Duschbyggarna är ett stilrent tandborstglas med ett frostat glas och en hållare i metall. Detta tandborstglas skruvas eller limmas upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1607 |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 77 mm |
| Montering | Skruv/Lim, Skruvas eller limmas |
| Produkttyp | Tandborstglas |
| Material | Mässing/Glas |
| Höjd | 97 mm |
| Serie | Angle |
| Djup | 100 mm |
| Färg | Krom |
| Väggmonterad | Ja |
| EAN-nr | 7340138722751 |
