Tandborstglas Duschbyggarna Classic Dubbel
fr.1 160 kr
Välj variant

Classic Dubbel
1 160 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tandborstglas Classic Dubbel från Duschbyggarna är ett stilrent, dubbelt tandborstglas i frostat glas med en hållare i metall. Det skruvas eller limmas upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Tandborstglas Classic Dubbel från Duschbyggarna är ett stilrent, dubbelt tandborstglas i frostat glas med en hållare i metall. Det skruvas eller limmas upp på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Yta | Högblank |
| Bredd | 175 mm |
| Montering | Skruv/Lim, Skruvas eller limmas |
| Produkttyp | Tandborstglas |
| Material | Mässing/Glas |
| Höjd | 95 mm |
| Serie | Classic |
| Djup | 90 mm |
| Väggmonterad | Ja |
| Färg | Brons, Krom, Krom/Guld |
