Tandborstmugg Kleine Wolke Belgrano
fr.98 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Belgrano
98 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Tandborstmugg Belgrano från Kleine Wolke är tillverkad i bambu haché+polypropylen med agnar från förnybar bambo och ingår i Eco-Living sortimentet.
Varumärke
Kleine WolkeBeskrivning
Tandborstmugg Belgrano från Kleine Wolke är tillverkad i bambu haché+polypropylen med agnar från förnybar bambo och ingår i Eco-Living sortimentet.
Ej diskmaskin.
Egenskaper
| Varumärke | Kleine Wolke |
| Bredd | 76, 114 mm |
| Längd | 76 mm |
| Produkttyp | Badrumstillbehör, Tandborstmugg |
| Djup | 114 mm |
| Färg | Beige, Grå, Grön |
| Material | Bamboo shaff + Polypropylen |
| Serie | Belgrano |
