Ersättningsborste Theofils till Toalettborsthållare Tours
Rek. pris 89 kr
69 kr
55 krSpara 20 %Kampanj

till Toalettborsthållare Tours
55 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Ersättnings borste som passar till serierna Dijon, Tours och Toulon från Theofils.
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000083 |
| Bredd | 75 mm |
| Produkttyp | Toalettborste |
| Material | Plast |
| Serie | Toulon |
| Höjd | 93 mm |
| Djup | 75 mm |
| Färg | Vit |
| EAN-nr | 7332466055311 |

