Reservtoalettborste Grohe
Rek. pris 398 kr
292 kr
253 krSpara 13 %Kampanj

Reservtoalettborste Grohe
253 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 14-16 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Reservtoalettborste Grohe är en extra borste till din toalettborsthållare. Tillbehören är moderna och tidlösa, med tilltalande design som blir ett snyggt komplement till de flesta badrum.
Varumärke
GroheBeskrivning
Reservtoalettborste Grohe är en extra borste till din toalettborsthållare. Tillbehören är moderna och tidlösa, med tilltalande design som blir ett snyggt komplement till de flesta badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Grohe |
| Art.Nr. | 40392000 |
| Bredd | 75 mm |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Krom |
| Garanti | 5 år |
| Material | Metall / Plast |
| Serie | Essentials |
| Typ | Toalettborste |
| Djup | 380 mm |
| Höjd | 75 mm |
| EAN-nr | 4005176846656 |

