Toalettborste Bemeta Gamma Fristående
fr.855 kr
Välj variant

Gamma Fristående
855 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BEMETABeskrivning
Gamma toalettborste från Bemeta är en stilren borste som passar i de flesta badrum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Yta | Matt |
| Bredd | 92 mm |
| Montering | Fristående |
| Produkttyp | WC Borstset |
| Material | Rostfritt stål, polyresin |
| Serie | Gamma |
| Höjd | 385 mm |
| Djup | 92 mm |
| Färg | Svart, Vit |


