Toalettborste Bemeta Sablo Vägghängd
1 110 kr

Sablo Vägghängd
1 110 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Toalettborste Bemeta Sablo är en vägghängd toalettborste med svart borste. Skruvas enkelt upp på väggen.
Varumärke
BEMETABeskrivning
Toalettborste Bemeta Sablo är en vägghängd toalettborste med svart borste. Skruvas enkelt upp på väggen.
10 års garanti
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Bemeta är stolta över den höga kvalité deras produkter håller och har alltid lagt stor vikt och omsorg vad gäller funktion, form, material och produktion. Bemeta lämnar 10 års funktionsgaranti på sina produkter. Undantag gäller för speglar och tvålpumpar där garantitiden är 2 år. Gäller från inköpsdatum.
Egenskaper
| Varumärke | BEMETA |
| Art.Nr. | 160113017 |
| Yta | Matt |
| Bredd | 95 mm |
| Montering | Skruv/Lim |
| Färg | Guld |
| Material | Mässing, Glas |
| Serie | Sablo |
| Typ | WC Borstset |
| Djup | 140 mm |
| Höjd | 370 mm |
| EAN-nr | 8592207032622 |
