Toalettborste Damixa Tradition med Hållare
fr.2 080 kr
fr.1 560 krSpara 25 %Kampanjtom 30/4
Välj variant

Tradition med Hållare
1 560 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
DamixaBeskrivning
Toalettborste Damixa Tradition med Hållare i krom och vitt.
Skruv ingår.
Egenskaper
| Varumärke | Damixa |
| Art.Nr. | 373127700D |
| Bredd | 155 mm |
| Montering | Skruvas |
| Serie | Tradition |
| Typ | Toalettborste |
| Färg | Krom/Vit, Mässing |
| Material | Glas/Mässing |
| Djup | 241, 245 mm |
| Höjd | 400 mm |

