Toalettborste Gustavsberg Square med Hållare
Rek. pris 1 115 kr
fr.694 kr
Se priset!
Välj variant

Square med Hållare
694 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Square med Hållare från Gustavsberg är praktisk toalettborste som är gjord av metall och har en stilren och modern design som gör att den passar in i de flesta badrum. Den kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Varumärke
GustavsbergBeskrivning
Toalettborste Square med Hållare från Gustavsberg är praktisk toalettborste som är gjord av metall och har en stilren och modern design som gör att den passar in i de flesta badrum. Den kan antingen skruvas eller limmas fast på väggen.
Egenskaper
| Varumärke | Gustavsberg |
| Art.Nr. | GB41103910G |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 94 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Garanti | 2 år |
| Material | Metall/Glas |
| Serie | Square |
| Typ | Toalettpappershållare |
| Djup | 114 mm |
| Höjd | 368 mm |
| Färg | Krom, Mattsvart |
