Toalettborste Sealskin ConicalBlå/Krom
394 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SealskinBeskrivning
Toalettborste Sealskin Conical är en golvstående borste i porslin med silikonlock.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Sealskin |
| Art.Nr. | 11021170 |
| Bredd | 120 mm |
| Montering | Fristående |
| Färg | Blå |
| Djup | 120 mm |
| Höjd | 380 mm |
| Material | Porslin |
| Serie | Conical |
| Typ | Toalettborste |
| Vikt | 0,95 kg |
| EAN-nr | 8719401362052 |





