Toalettborste set Duschbyggarna Brass
1 570 kr
1 178 krSpara 25 %Kampanjtom 30/4
limkitLimkit Theofils Universal Mini Inkl. Rengöringskit
89 kr
Brass
1 178 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Duschbyggarna Brass är ett elegant set med toalettborste och en rundad kopp. Koppen är tillverkad av glas och monteras upp på väggen.
Varumärke
DuschbyggarnaBeskrivning
Toalettborste Duschbyggarna Brass är ett elegant set med toalettborste och en rundad kopp. Koppen är tillverkad av glas och monteras upp på väggen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Duschbyggarna |
| Art.Nr. | C1913 |
| Bredd | 110 mm |
| Färg | Mässing |
| Material | Mässing |
| Serie | Brass |
| Typ | Toalettborste |
| Djup | 140 mm |
| Höjd | 350 mm |
| EAN-nr | 7340138769558 |
