Toalettborste Smedbo Ice K433P
Rek. pris 1 870 kr
1 524 kr
Se priset!
kompositlimFlytande Limblandning iGlue Systems iComposite
150 kr
Ice K433P
1 524 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SmedboBeskrivning
Toalettborste med behållare från Smedbo i polerad krom och porslin. Monteras på väggen.
10 års garanti Smedbo´s badrumstillbehör är av mycket hög kvalitet. Stor vikt och omsorg har lagts med avseende på material, tillverkning, form och funktion. Smedbo garanterar produkternas funktion under en tid av 10 år räknat från inköpsdatum.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Smedbo |
| Art.Nr. | OK433P |
| Bredd | 78 mm |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Färg | Polerat Krom |
| Material | Mässing |
| Serie | Ice |
| Typ | Toalettborste |
| Djup | 103 mm |
| Höjd | 370 mm |
| EAN-nr | 7391447086423 |



