Toalettborste Spirella Ricky
Rek. pris 106 kr
fr.94 kr
fr.87 krSänkt pris!
Välj variant

Ricky
87 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SpirellaBeskrivning
Toalettborste Ricky från Spirella i polypropen. Matt yta med matchande skaft.
Egenskaper
| Varumärke | Spirella |
| Bredd | 107 mm |
| Montering | Fristående |
| Typ | Toalettborste |
| Tjocklek | 365 mm |
| Serie | Ricky |
| Diameter | 107 mm |
| Färg | Grå, Svart, Taupe, Vit |

