Toalettborste Theofils Dijon med Hållare
fr.489 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Dijon med Hållare
489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Toalettborste Theofils Dijon är en klassisk toalettborste som finns i flera olika utföranden och färger. Toalettborstarna ingår i badrumsserier Dijon och Toulon som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med skruv. Kan även monteras med lim.
Varumärke
TheofilsBeskrivning
Toalettborste Theofils Dijon är en klassisk toalettborste som finns i flera olika utföranden och färger. Toalettborstarna ingår i badrumsserier Dijon och Toulon som innehåller ett flertal andra produkter. Monteras med skruv. Kan även monteras med lim.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Theofils |
| Art.Nr. | 17000067T |
| Yta | Blank, Matt |
| Bredd | 115 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Skruvas eller limmas |
| Material | Metall |
| Serie | Dijon |
| Typ | Toalettborste |
| Djup | 119 mm |
| Höjd | 390 mm |
| Färg | Krom, Matt Svart, Rostfri Look |
