Reservpappershållare Beslag Design Base 100 Självhäftande
fr.239 kr
fr.191 krSpara 20 %Kampanj35 tim kvar!
Välj variant

Base 100 Självhäftande
191 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Med självhäftande 3M tejp monteras dessa utan skruvhål på väl rengjort och slätt underlag
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Bredd | 45 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Självhäftande |
| Typ | Reservpappershållare |
| Material | Stål |
| Serie | Base |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Färg | Krom, Nickel |

