Reservpappershållare Beslag Design Base 200 Självhäftande
fr.125 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Base 200 Självhäftande
125 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Beslag DesignBeskrivning
Base reservpappershållare från Beslag Design som enkelt fästs upp med den självhäftande baksidan.
Egenskaper
| Varumärke | Beslag Design |
| Art.Nr. | 605209-21B |
| Bredd | 45 mm |
| Utförande | Vägghängd |
| Montering | Självhäftande |
| Serie | Base |
| Typ | Reservpappershållare |
| Djup | 115 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Färg | Krom, Matt Svart, Mässing, Nickel |
| Material | Stål |

